Aktuality

Zlatý přívěsek ve tvaru jízdního kola

Zlatý přívěsek ve tvaru jízdního kola

11.03.2020 | ... prozradí každému, jaký sport je vaší vášní! Přívěsek bude krásným dárkem pro každého cyklistu i cyklistku. Těšte se na jarní sporty! Kvalitní česká výroba...

Au 585/1000

Běžná cena: 1.025 Kč
Vaše cena: 965 Kč
Opět skladem

Vyberte si u nás zajímavý zlatý přívěsek pro sportovce či pro štěstí. Většinu typů vám na zakázku vyrobíme i z bílého či červeného zlata.

AKTUÁLNÍ SITUACE V ODESÍLÁNÍ OBJEDNÁVEK

k datu 16. 3. 2020, aktualizováno

Vaše objednávky odesíláme ve všední dny bez omezení, v provozu jsou i sklady a zlatnické dílny našich českých dodavatelů. V nabídce máme jen šperky, které se nacházejí nebo jsou vyráběny na území České republiky.

Doprava Českou poštou je zajištěna ve standardním rozsahu. Cenná psaní jsou doručována následující pracovní den po podání.

Databáze výdejních míst Zásilkovny je aktualizována podle skutečného stavu. Pokud se přesto stane, že nebudeme schopni objednávku odeslat na vámi zvolené výdejní místo, budeme vás kontaktovat telefonicky a domluvíme další postup (náhradní výdejní místo).

Na výdejních místech i u dopravců je obvykle nutná platba kartou. Abyste omezili kontakt při předávání na minimum, doporučujeme zvolit bezhotovostní platbu už při objednávání. Děkujeme za pochopení!

Náš tip, jak udělat radost
Nemůžete se momentálně vidět se svými blízkými a chcete je potěšit? Objednaný šperk rádi zašleme na libovolnou doručovací adresu. Jako vždy v dárkovém balení! Pokud si budete přát, fakturu odešleme jen elektronicky, na váš e-mail. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Stříbrné řetízkové náušnice s kroužky

Stříbrné řetízkové náušnice s kroužky

02.03.2020 | Máte chuť na nové stříbrné náušnice? Řetízkové náušnice s motivy kroužků v aktuálním trendu vám určitě budou slušet! Zajímavý detail: řetízek je zakončený puzetou, kterou upevníte náušnici. Jemný šperk, vhodný pro každý den. Dodáváme samozřejmě v dárkovém balení!

Ag 925/1000

Běžná cena: 450 Kč
Vaše cena: 420 Kč
NOVINKA

Podívejte se na další nové šperky!

Stříbrný kruhový náramek

Stříbrný kruhový náramek

21.02.2020 | ... potěší vyznavačku minimalistického designu! Hladce leštěný náramek o šíři 4 mm doplní jakýkoli outfit a bude slušet i sportovně elegantním ženám. Jednoduché zapínání díky pružné konstrukci šperku!

Ag 925/1000

Vaše cena: 690 Kč
NOVINKA

Prohlédněte si nejnovější stříbrné náramky!

Stříbrná souprava s bílým opálem a krystaly Swarovski

Stříbrná souprava s bílým opálem a krystaly Swarovski

12.02.2020 | ... doplní každodenní i slavnostní outfit. Syntetický opál s jemně duhovými odlesky lemovaný třpytivými čirými krystaly podtrhne půvab každé ženy. Soupravu náušnic a přívěsku včetně řetízku o délce 45 cm dodáváme v dárkovém balení.

Ag 925/1000

Vaše cena: 1.118 Kč
NOVINKA

Prohlédněte si nejnovější soupravy s krystaly Swarovski!

Stříbrný náhrdelník s ptáčkem a přírodním motivem

Stříbrný náhrdelník s ptáčkem a přírodním motivem

27.01.2020 | ... zkrátí čekání na jaro! Originální náhrdelník, který zdobí stylizovaná větvička a na ní zavěšený drobný ptáček, potěší nejen milovnice přírody. Zajímavý šperk pro každý den dodáváme v dárkovém balení.

Ag 925/1000

Běžná cena: 730 Kč
Vaše cena: 595 Kč
NOVINKA, v prodeji exkluzivně u nás!

Prohlédněte si další typy stříbrných náhrdelníků!

Zajímavý stříbrný náramek

Zajímavý stříbrný náramek

15.01.2020 | ... upoutá pozornost drobnými přívěsky ve tvaru půlměsíců a hvězdiček. Náramek teď koupíte za mimořádně výhodnou cenu v rámci lednového výprodeje. Udělejte si radost ;-)

Ag 925/1000

Běžná cena: 515 Kč
Vaše cena: 360 Kč

Proč řadíme zcela nové šperky s plnou zárukou do výprodeje? Uklidili jsme sklad a chceme mít prostor pro nové kolekce roku 2020!

Decentní stříbrný prsten se zirkonem 7 mm

Decentní stříbrný prsten se zirkonem 7 mm

05.01.2020 | ... se může stát i zásnubním prstenem! Prsten má atypické uchycení kamene, nabízíme jej za skvělou cenu!

Ag 925/1000

Běžná cena: 415 Kč
Vaše cena: 340 Kč
NOVINKA, v prodeji exkluzivně u nás!

Prohlédněte si nejnovější stříbrné prsteny!

O web se stará Ondřej LUKÁŠ