Aktuality

Nový stříbrný prsten

Nový stříbrný prsten

07.12.2017 | ... zdobí kombinace lesklého stříbra a třpytivých zirkonů. Jemný a decentní prsten s proplétaným motivem bude krásným dárkem z lásky! Jako všechny šperky vám jej samozřejmě dodáme v dárkovém balení, které je zahrnuté v ceně.

Ag 925/1000

Běžná cena: 485 Kč
Vaše cena: 445 Kč
NOVINKA - v prodeji exkluzivně u nás!

Vyberte si z 57 typů stříbrných prstenů, třeba některý z prstenů s kamínkem.

Stříbrná souprava - skvělý dárek

Stříbrná souprava - skvělý dárek

29.11.2017 | Už přemýšlíte o dárcích pro své blízké? Stříbrné soupravy šperků jsou podle našich zkušeností velmi vítanými dárky! Mezi novinky sezóny 2017 patří nadčasově elegantní stříbrná souprava se syntetickým safírem. Šperk je dekorován královsky modrými velkými kameny a čirými zirkony. Souprava je vhodná pro ženy všech věkových kategorií, ideální i pro společenské příležitosti.

Ag 925/1000

Běžná cena: 1.050 Kč
Vaše cena: 945 Kč
NOVINKA!

Vyberte si z 68 typů souprav stříbrných šperků! Snadno vyhledáte soupravy s kamínky, soupravy celokovové, či třpytivé soupravy s krystaly Swarovski

Dárkové balení pro všechny šperky ZDARMA!


Stříbrné náušnice, které upoutají pozornost

Stříbrné náušnice, které upoutají pozornost

20.11.2017 | Náušnice s třpytivými zirkony ve tvaru kapek jsou vhodné pro dny všední i pro mimořádné příležitosti - vždy upoutají pozornost zářivými odlesky a neustálým pohybem. Stříbrné náušnice BRISA budou i vítaným dárkem! Jako všechny šperky vám je dodáme automaticky v dárkovém balení.

Ag 925/1000

Běžná cena: 865 Kč
Vaše cena: 790 Kč
NOVINKA!

Vyberte si z naší široké nabídky stříbrných náušnic!

Hledáte kvalitní zlatý prsten s diamantem? Vyberte ze série Leonka!

Hledáte kvalitní zlatý prsten s diamantem? Vyberte ze série Leonka!

01.11.2017 | Každá žena by měla aspoň jednou za život dostat zlatý prsten s pravým diamantem... a nemusí to být jen prsten zásnubní. Zlatým prstenem vyjádříte úctu, lásku, obdiv... Pokud jej plánujete darovat, dopřejte si dostatek času - zlaté prsteny vyrábíme vždy na objednávku, budeme tedy několik týdnů potřebovat. Je dobré počítat i s rezervou na případnou úpravu velikosti.

Prsteny ze série Leonka můžeme dle vašeho přání vyrobit z bílého či žlutého zlata, v základním provedení jsou osazené diamanty kvality SI1/G. Po dohodě vám samozřejmě můžeme osadit diamanem jakýkoli jiný typ zlatého prstenu.

Mezi nejoblíbenější zlaté prsteny patří prsten Leonka 002. Jeho hlavu doplňuje diamant o průměru 2 mm a neotřelý design z něj tvoří osobitý šperk.

Au 585/1000
Základní cena ve velikosti 54: 4.500 Kč
Cenu vám rádi vypočteme podle požadované velikosti.

Prohlédněte si naši kompletní nabídku nadčasových i moderních zlatých prstenů a modelovou řadu zlatých prstenů s diamanty!

Stříbrný otvírací medailon

Stříbrný otvírací medailon

24.10.2017 | ... je oblíbeným osobním šperkem. Nově v naší nabídce najdete stříbrný otvírací medailon ve tvaru zámku s funkčním (!!!) klíčem. V medailonku můžete nosit drobný předmět dle vlastního uvážení nebo vložit jednu až dvě malé fotografie. Šperk je zdobený drobnými čirými zirkony a dodáme vám jej s klíčkem zvlášť, abyste jej mohli snadno otevřít. Udělejte radost svým blízkým zajímavým dárkem!

Ag 925/1000

Běžná cena: 875 Kč
Vaše cena: 790 Kč
NOVINKA - v prodeji exkluzivně v našem obchodě!

Prohlédněte si naši kompletní nabídku stříbrných otvíracích medailonů!

Stříbrný přívěsek s písmenem

Stříbrný přívěsek s písmenem

12.10.2017 | ... bývá často používaný jako zajímavý osobní dárek. Nově najdete v naší nabídce stříbrná písmena zdobená zirkony. Stříbrný přívěsek s písmenem J určitě potěší všechny Jany, Julie i Jarušky, ale třeba i ty ženy a dívky, které mají partnera Jaromíra či Jonáše.

Ag 925/1000

Běžná cena: 395 Kč
Vaše cena: 345 Kč
NOVINKA - v prodeji exkluzivně v našem obchodě!

Vyberte si své stříbrné písmeno s kamínkem! V nabídce samozřejmě zůstávají i klasická celokovová stříbrná písmena.

Najdete nás na
O web se stará Ondřej LUKÁŠ