Výhody nákupu šperků na ZLATO-STŘÍBRO.cz

 • Široká nabídka - více než 1.000 druhů šperků
 • Nejjednodušší výběr šperku, máte-li konkrétní představu
 • Exkluzivita - řada šperků pouze v našem obchodě
 • Výhodné ceny a významné slevy pro pravidelné zákazníky
 • Výhodné ceny dopravy - poštovné ZDARMA či jen 49 Kč
 • Kvalita a stabilita - e-shop je v provozu již od roku 2001
 • Šperky prodáváme pod dohledem Puncovního úřadu České republiky
 • Ke každému šperku dárkový obal ZDARMA

Široká nabídka šperků v nejstarším internetovém klenotnictví

Chcete vybírat z opravdu široké nabídky šperků nejrůznějších materiálů? Neustále pro vás objevujeme nový design a nové typy šperků, nezapomínáme ale ani na nadčasové a tradiční vzory. Standardně se naše nabídka pohybuje kolem 1.000 typů šperků, což včetně všech velikostních a barevných variant činí více než 8.000 položek!

Nejjednodušší výběr šperků

Přicházíte k nám s konkrétní představou? Zadejte si jednoduše parametry, které váš budoucí šperk má splňovat – vybírejte podle materiálu, typu šperku, podle určení, zvolte si svou oblíbenou značku či cenovou úroveň. Nebo využijte rovnou pomocníka pro výběr šperků a zadejte veškerá svá hlediska do jediného formuláře – náš systém vám nabídne šperky, které přesně odpovídají vašim požadavkům. Ojedinělá je možnost vybírat prsteny dle velikosti, bez ohledu na materiál - vyzkoušejte!

Exkluzivní modely šperků

Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem máme s řadou výrobců a dovozců klenotů a šperků dohodu o exkluzivitě. Některé designy jsou vyráběné jen pro nás. Dvě třetiny nabízených šperků naleznete v prodeji pouze v našem obchodě. Své dodavatele i výrobní postupy dobře známe, baví nás inovace, ale i tradiční, kvalitní šperkařská práce - vybíráme pro vás to nejlepší. Uvítáme též veškeré vaše náměty a tipy k rozšíření sortimentu!

Nakupujte výhodně

Neplaťte víc, než musíte - šperky u nás koupíte levněji než v kamenných a často i jiných internetových klenotnictvích. Většinu zlatých, stříbrných, ocelových i titanových šperků u nás zakoupíte o 20 – 50% levněji při naprosto stejné kvalitě. Jak je to možné? Máme nižší náklady a naše přirážka není tak vysoká jako v kamenných obchodech.

Doprava ZDARMA? U nás jednoduše!

Vadí vám vysoké poplatky za dopravu? U nás můžete mít dopravu velmi výhodně nebo zcela ZDARMA:

 • při nákupu zboží nad 1.500 Kč je DOPRAVNÉ ZDARMA bez ohledu na způsob platby
 • při platbě předem kartou či převodem pro objednávku v libovolné výši činí dopravné jen 59-65 Kč
 • v ostatních případech činí cena dopravy pouze 99-105 Kč

Jistota a stabilita internetového klenotnictví ZLATO-STŘÍBRO.cz

Nakupujte bez rizika! Náš obchod byl založen roku 2001 a vede jej stejná manažerka od roku 2005. Jsme registrováni na Puncovním úřadě ČR, který má právo u nás provádět kontrolní nákupy. Veškeré šperky z drahých kovů jsou opatřeny puncem dle platných zákonů s vyznačenou ryzostí. Podle všech inspekcí i kontrolních nákupů (poslední inspekce proběhla v květnu 2019) je náš internetový obchod z hlediska zákonů o obchodování s drahými kovy zcela bezpečný. Samozřejmě máte nárok na vrácení objednaného šperku, pokud nesplňuje vaše představy, a to do 14 dnů od data nákupu. V případě objednání chybné velikosti (např. prstenu) vám šperk rádi vyměníme. (Samozřejmě s výjimkou šperků vyráběných či upravených na zakázku.) Reklamace řešíme pružně a rychle. Kvalitu a spokojenost pravidelně kontrolujeme - i vám pár týdnů po nákupu zašleme žádost o zhodnocení vašeho nákupu. Věnujete-li chvíli času vyplnění dotazníku, pomůžete nám i dalším klientům v orientaci při výběru. Za vaše hodnocení předem děkujeme!

A ke každému zakoupenému šperku od nás obdržíte dárkový obal ZDARMA.

Puncovni urad
O web se stará Ondřej LUKÁŠ